FAQ

Per kiek laiko gausiu savo užsakymą?

Užsakymai šiuo metu pristatomi per 9 – 10 darbo dienų. Savaitgaliais ir ne darbo dienomis siuntos pristatomos tik į didžiuosiuose miestuose esančius DPD ir Omniva paštomatus. 

Ar galima Slim Queen kokteilius vartoti nėščioms ar žindančioms moterims?

Nėščios ar žindančios moterys nėra ta žmonių grupė su kuria būtų atliekami kokie moksliniai tyrimai su tokio tipo gaminiais, kuriais remiantis būtų galima pateikti atsakymą. Tačiau, mūsų kokteiliuose nėra nieko, kas galėtų pakenkti tiek nėštumo metu, tiek žindymo metu. Tik svarbu, kad nėštumo metu Slim Queen kokteilis nebūtų naudojamas kaip maisto pakaitalas,  nebent kaip skanėstas ar užkandis. Taip pat žindymo metu geriau būtų visgi rinktis Slim Queen Pro kokteilį kuris tinka ir netoleruojant laktozės.

Ar Slim Queen kokteilį būtina darytis tik su pienu?

Galite darytis ir su vandeniu, ir su augaliniu (migdolų, avižų, sojos ir kt) pienu, ir su  įprastu karvės pienu, ar net su kefyru. Tik darant su vandeniu nebus toks ryškus ir stiprus skonis koks gaunasi darant su pienu. 

Ar galiu atsiskaityti kurjeriui pristatymo metu?

Taip, galimas atsiskaitymas ir siuntos pristatymo metu. Šiam atsiskaitymo būdui taikomas papildomas COD 3,63€ mokestis. 

Ar galiu vartoti Slim Queen kokteilius jei nesportuoju?

Žinoma! Slim Queen skirti kiekvienai moteriai norinčiai papildyti savo mitybos racioną svarbiomis maistinėmis medžiagomis, vitaminais, mineralais, ar itin visada skubančioms moterims, kai nespėjate užkąsti ar papusryčiauti. 

Kur galima įsigyti mūsų gaminių?

Kol kas mūsų gaminius galima įsigyti tik mūsų el pardutuvėje www.fitnsweet.eu

Ar galiu apsipirkti netapus registruotu lankytoju?

Žinoma, galite apsipirkti kaip „svečias”. 

Registracija prieš apsiperkant nebūtina. 

Ar siunčiate į užsienį?

Tikrai taip, siunčiame visur kur esate Jūs. Siuntimas į užsienį apmokestinamas fiksuotu tarifu, kuris nekinta nuo užsakymo dydžio ar siuntos svorio.