NUOLAIDOS NET IKI 29% BE JOKIŲ KODŲ
NUOLAIDOS NET IKI 29% BE JOKIŲ KODŲ
NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE nuo 49€!

FAQ

Užsakymai pristatomi per 2-4 dienas. Savaitgaliais ir ne darbo dienomis siuntos pristatomos tik š didžiuosiuose miestuose esančius DPD ir Omniva paštomatus. 

Nėščios ar žindančios moterys nėra ta žmonių grupė su kuria būtų atliekami kokie moksliniai tyrimai su tokio tipo gaminiais, kuriais remiantis būtų galima pateikti atsakymą. Tačiau, mūsų kokteiliuose nėra nieko, kas galėtų pakenkti tiek nėštumo metu, tiek žindymo metu. Tik svarbu, kad nėštumo metu Slim Queen kokteilis nebūtų naudojamas kaip maisto pakaitalas,  nebent kaip skanėstas ar užkandis. Taip pat žindymo metu geriau būtų visgi rinktis Slim Queen Pro kokteilį kuris tinka ir netoleruojant laktozės.

Galite darytis ir su vandeniu, ir su augaliniu (migdolų, avižų, sojos ir kt) pienu, ir su  įprastu karvės pienu, ar net su kefyru. Tik darant su vandeniu nebus toks ryškus ir stiprus skonis koks gaunasi darant su pienu. 

Taip, galimas atsiskaitymas ir siuntos pristatymo metu. Šiam atsiskaitymo būdui taikomas papildomas COD 3,63€ mokestis. 

Žinoma! Slim Queen skirti kiekvienai moteriai norinčiai papildyti savo mitybos racioną svarbiomis maistinėmis medžiagomis, vitaminais, mineralais, ar itin visada skubančioms moterims, kai nespėjate užkąsti ar papusryčiauti. 

Kol kas mūsų gaminius galima įsigyti tik mūsų el pardutuvėje www.fitnsweet.eu

Žinoma, galite apsipirkti kaip "svečias". 

Registracija prieš apsiperkant nebūtina. 

Tikrai taip, siunčiame visur kur esate Jūs. Siuntimas į užsienį apmokestinamas fiksuotu tarifu, kuris nekinta nuo užsakymo dydžio ar siuntos svorio.