Pakalpojuma noteikumi

Apstiprinot noteikumus, Pircējs piekrīt, ka pirkuma dokumenti un rēķini viņam tiks iesniegti elektroniski uz Pircēja reģistrācijas veidlapā norādīto e-pasta adresi tūlīt pēc pasūtījuma izpildes vai tiks pievienoti aizpildītajam pasūtījumam. Rēķinos norāda iegādātās preces, to daudzumu, piešķirtās atlaides, pasūtījuma galīgo cenu, ieskaitot visus nodokļus un citus datus, kas nepieciešami grāmatvedības likumdošanas apstiprināšanai. 

Maksājuma metodes

Bankas pārskaitījums:

Saņēmējs: MB Fitnsweet LT

Norēķinu konta nr.: LT433500010010931935

Banka: UAB „Paysera LT”

Uzņēmuma kods: 305675079

Mokėjimo paskirtis –  Jūsų užsakymo numeris arba sąskaitos faktūros numeris.

Laukā Maksājuma mērķis noteikti norādiet pasūtījuma numuru vai rēķina numuru.

Apmaksa skaidrā naudā vai ar karti caur DPD kurjeru preces piegādes brīdī. Klients uzņemas pilnu atbildību par saņemtā pasūtījuma apmaksu. Pasūtījums tiek apmaksāts uzreiz pēc sūtījuma saņemšanas. Ja kurjers atsakās maksāt, sūtījums tiks atgriezts Sūtītājam. Maksājumam tiek piemērota papildu maksa 3,63 € (COD) pēc piegādes. 

Preču piegāde

Kāds ir piegādes laiks? Užsakymas pradedamas vykdyti sekančią dieną po apmokėjimo gavimo. Užsakymai Lietuvoje pristatomi per 7 – 10 darbo dienų. Užsakymas pradedamas vykdyti sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo. Užsakymai į užsienio šalis siunčiami Lietuvos paštu ir gali būti pristatomi per 10 – 20 darbo dienų nuo išsiuntimo. 

Kā es varu izsekot savu sūtījumu? Nosūtot pasūtījumus ar DPD starpniecību, pārvadātājs nosūtīs Jums sms īsziņu par sūtījuma informāciju, iespējamo piegādes laiku un sūtījuma kodu. Ja preces nosūtīsiet citos veidos pēc pasūtījuma nosūtīšanas, saņemsiet e-pastu. E-pasts ar jūsu sūtījuma kodu.

1. Preces tiek piegādātas ar kurjeru, uz Omniva pasta nodaļu, uz DPD saņemšanas punktu vai ar Lietuvas pastu. Pasūtījumus uz ārzemēm nosūta Lietuvas pasts.

1.1. Mēs piegādāsim preces uz jūsu norādīto adresi ar kurjeru vai pastu visā Lietuvā, vai uz jūsu pilsētas pasta nodaļu, DPD saņemšanas punktu. Pirms preču piegādes kurjers sazināsies ar jums un norādīs ērtu preču / pasūtījuma piegādes laiku. 

1.2. Pristatymo mokestis prekėms: kurjeriu (išskyrus Kuršių Neriją) – 4.20 €; į Omniva paštomatą – 3.70 €; į DPD pickup siuntų atsiėmimo punktą – 2.00 €. Pristatymo kaina į kitas Baltijos šalis (Latvija, Estija) derinama atskirai (nuo 5 € ). Prekių pristatymas į Didžiąją Britaniją ir kitur fiksuotu tarifu – 18.00 €. Norint gauti prekes į kitas užsienio šalis (ne ES), pristatymo mokestis apskaičiuojamas pagal Lietuvos pašto tarifus, pagal esamą siuntinio svorį.

1.3. Užsakymas pradedamas vykdyti sekančią dieną po apmokėjimo gavimo. Pristatymas per 7 – 10 darbo dienų nuo išsiuntimo. Savaitgaliais, nedarbo dienomis prekės nėra pristatomos. Šeštadieniais siuntos į paštomatus sudedamos tik didžiuosiuose miestuose. Išskirtinais atvejais užsakymai pristatomi per 14 – 19 darbo dienų, apie tai iš anksto informavus pirkėją. 

Preču cenas

1. Preču cenas izsaka eiro.

1.1. Fitnsweet.eu e-veikalam ir tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt e-veikalā pārdoto produktu cenas.

1.2. Preču cenas norādītas ar PVN.

PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIS

1. Pardavėjo užsakymo patvirtinimas, Klientui pateikus užsakymą prieš tai susipažinus ir sutikus su šiomis Taisyklėmis, yra prilyginamas pirkimo-pardavimo sutarties sudarymui. Nuo to momento, Klientas yra įpareigotas už užsakytas prekes atsiskaityti tuo metu nustatytomis kainomis ir šias prekes priimti.

1.2. Sutartis yra laikoma įvykdyta, kai Klientas sumoka už prekes ir jas gauna.

1.3. Šios sutarties neatskiriama dalimi laikomas priedas, t.y. patvirtintas užsakymas, kurį gauna Klientas elektroniniu paštu, su jame nurodyta informacija.

1.4. Sutartis yra nutraukiama, kai užsakymas yra atšaukiamas vienos iš sutarties šalių arba kai Kliento pagrįstas reikalavimas grąžinti visus (dalį) už prekę sumokėtus pinigus, keisti prekę į tokią pat tinkamos kokybės prekę, per protingą laiką pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti trūkumų pašalinimo išlaidas, jei pašalino pats ar trečiųjų asmenų padedamas, yra patenkinamas.

1.5. Kaskart pateikiant užsakymą sudaroma nauja pirkimo-pardavimo sutartis.

Prekių kokybės garantija ir naudojimo terminas

1. Kiekvienos Fitnsweet.eu parduodamos prekės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

1.2 Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo dydžiu, forma, spalva, ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų, spalvos ar kitų parametrų dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių ar kitų techninių priežasčių. Pirkėjui rekomenduojama perskaityti prekės aprašymą.

1.3. Pardavėjas skirtingoms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.

1.4. Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.

1.5. Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.

Prekių ir pinigų grąžinimo sąlygos

1. Šie noteikumi nosaka vispārīgās prasības pircējam pārdoto preču atgriešanai un apmaiņai.

1.1. Norint grąžinti www.fitnsweet.eu elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes turite žinoti:

1.2. Pirkėjas įsigytas prekes per 14 dienų gali be jokios nurodytos priežasties gražint, nesvarbu kokiu būdu jos buvo įsigytos, jums vis tiek galioja tos pačios taisyklės, gražinimas vyks vadovaujantis (tik internetu perkant) LR civilinio kodekso 6.228 (10)

1.3. Dėl prekių gražinimo Pirkėjas turi pranešti apie tai Pardavėjui el. paštu info@fitnsweet.eu, pranešime privaloma nurodyti grąžinamas prekes bei grąžinimo priežastį per 14 dienų nuo prekių pristatymo datos.

1.4. Nekokybiškos prekės keičiamos ar gražinimos: kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (pvz.: pažeista pakuotė, pasibaigęs prekės galiojimo terminas ir kt ) arba gavote ne tą produktą, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus ir apmokėti jūsų patirtas siuntimo išlaidas. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis mažmeninės prekybos taisyklėmis patvirtintomis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 18 punktu, jame nurodoma, kad netinkamos prekės į tinkamas, keičiamos arba gražinamos remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis.

1.5. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas

1.6. Perkant internetu prekės gražinamos remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis.

1.7. Perkant internetu prekes gražinti reikia grąžinti adresu, kuris Pardavėjo nurodomas Pirkėjui atsiųstoje elektroninėje žinutėje, patvirtinančioje prekės grąžinimą.

1.8. Prekių grąžinimas vykdomas su pirkėju sutartu, jam patogiu būdu – paštomatu arba kurjeriu iš kliento adreso į mūsų adresą.

1.9. Abiem atvejais prekių grąžinimo išlaidas apmoka klientas, tai galioja tik tinkamos kokybės prekėms, jei dėl tik jums žinomų vienokių ar kitokių priežasčių nusprendėte kad jums prekė nepatinka ir norite ją gražinti. 

1.10. Prekes grąžina Pirkėjas savo sąskaita ir transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl jos kokybės arba dėl Pardavėjo kaltės gauta ne ta prekė. Netinkamos prekės keičiamos ar grąžinamos prekės Pardavėjo nurodytu adresu. Pirkėjas Pardavėjui turi pateikti raštišką prašymą grąžinimui ir prekę. Prašyme nurodoma prekės trūkumai ir Pirkėjo pasirinktas vienas iš šių taisyklių 4 punkte nurodytų reikalavimų. Prie prašymo pridedama prekių pirkimo sąskaita arba kitas prekės pirkimą-pardavimą patvirtinantis dokumentas.

1.11. Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 1-7 dienas nuo prekių gavimo grąžinama pinigų suma už prekę ir prekės pristatymo išlaidas. Jeigu grąžinama tik dalis buvusio užsakymo prekių, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Jeigu atšaukiamas užsakymas dėl Kliento ar Pardavėjo reikalavimo, pinigai Pirkėjui grąžinami per 5 darbo dienas.

1.12. Jeigu pirkėjas nepateikia pirkimo sąskaitos arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą-pardavimą patvirtinančio dokumento, vykdomi kiti Pirkėjo nurodyti šių taisyklių 3 punkto reikalavimai arba prekė keičiama tik Pardavėjui sutikus. Grąžinant gautą neteisingą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes pakeisti tinkamomis prekėmis.

10. Atgriežamajām precēm jābūt:
- oriģinālā, kārtīgā iepakojumā;
- neatvērts vai neatvērts iepakojums vai neatvērts, nebojāts ar rūpnīcas aizsarg etiķeti (piemēram, plastmasas pudeles vai papīra iepakojums);
- nebojāti un nezaudējot komerciālo izskatu (nebojātas etiķetes, nomizotas aizsargplēves utt.)
- komplekti.

Noteikumi par personas datu apstrādi

Mēs (Fitnsweet.eu) respektējam katra klienta privātumu, tāpēc klientu personas dati tiek vākti tikai šādiem mērķiem:

1. Lai izpildītu, mēs apstrādāsim preču pasūtījumus un nosūtīsim tos uz nepieciešamo klienta adresi.
2. Izrakstiet nepieciešamos finanšu dokumentus.
3. Mēs izpildīsim citas saistības, kas saistītas ar pasūtījumiem.

Pārdevējs galvenokārt cenšas nodrošināt savu Apmeklētāju un/vai Klientu datu drošību. Lai nodrošinātu pārsūtītās informācijas un datu drošību, Pārdevējs veic pakalpojuma sniegšanas drošības apdraudējumam atbilstošus drošības un organizatoriskos pasākumus. Pārdevējs izmanto saprātīgus fiziskus, elektroniskus un procesuālus līdzekļus un metodes, lai aizsargātu pieejamo informāciju (tostarp Anonīmo informāciju) pret nozaudēšanu, zādzību vai jebkādu neatļautu izmantošanu, izpaušanu vai izmaiņām.

 
Visi ar Klienta maksājuma izpildi saistītie pieslēgumi pēc Klienta izvēles tiks veikti, izveidojot drošu savienojumu ar izmantoto vietni.
 
Vēršam Jūsu uzmanību, ka, neskatoties uz to, ka Pārdevējs izmanto augstāk minētos saprātīgos līdzekļus, Pārdevējs nevar un negarantē Jūsu Personiskās informācijas drošību, kāda tā tiek sniegta vai apkopota tiešsaistē. Turklāt Pārdevēja īstenotie pasākumi var nebūt pietiekami, ja neievērosiet drošības noteikumus. Jo īpaši Klienti nedrīkst izpaust trešajām personām savus pieteikšanās datus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vietne šādus datus satur pa e-pastu. e-pasta adrese un parole tiks pieprasīta tikai piesakoties Kontā. Lai nepieļautu, ka nepiederošas personas izmanto jūsu kontu, lūdzu, pēc konta un/vai vietnes izmantošanas izrakstieties.
 
Šādi rīkojoties, jūs varat arī samazināt nesankcionētas piekļuves risku Personiskajai informācijai, ja ievērojat piesardzību un izvēlaties viedus drošības pasākumus, piemēram, izvēloties spēcīgu paroli, izmantojot jaunāko pretvīrusu programmatūru utt.
 

Jums ir tiesības pieprasīt, lai Pārdevējs sniedz jums visu informāciju par Pārdevēja apstrādātajiem jūsu datiem. Klientiem ir arī tiesības pieprasīt šādu datu izmaiņas, papildinājumus, atjauninājumus vai dzēšanu un izlabot kļūdas. Klientiem ir arī iespēja iebilst pret Personas informācijas apstrādi tiešā mārketinga nolūkos. Lai izmantotu šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. e-pasta adrese: info@fitnsweet.euKlienta sniegtā personas informācija tiks izmantota pirkšanas un pārdošanas operācijas veikšanai, izņemot Lietuvas Republikas tiesību aktos noteiktos gadījumus.

Pārdevēja tiesības un pienākumi

1. Gadījumos, kad no Pārdevēja nevar kontrolēt apstākļus (nepārvarama vara) vai citus svarīgus apstākļus, Pārdevējs var uz laiku vai neatgriezeniski pārtraukt interneta veikala darbību, iepriekš par to nepaziņojot Pircējam.

2. Pārdevējs, nespējot piegādāt svarīgas situācijas Pircējam pasūtītās preces, apņemas piedāvāt līdzīgu vai pēc iespējas līdzīgāku produktu. Ja Pircējs atsakās pieņemt / mainīt pasūtīto preci uz analogu vai līdzīgu preci, Pārdevējs apņemas 3 (trīs) darba dienu laikā atgriezt Pircējam samaksāto naudu, ja ir veikta priekšapmaksa.

Atbildība

1. Pirkėjas yra atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius duomenis, Pardavėjas neatsako už neteisingų duomenų pateikimo atsiradusius padarinius.

2. Pircējs ir atbildīgs par savām darbībām, kas veiktas, izmantojot e-veikalu www.fitnsweet.eu. 

Nobeiguma noteikumi

Pārdevējs patur tiesības jebkurā laikā mainīt vai papildināt šos pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Visus strīdus izšķir sarunu ceļā. Nespēja panākt savstarpēju vienošanos, problemātiskie jautājumi tiek risināti Lietuvas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės
adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt.
• Prašymus ar skundus pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje
http://ec.europa.eu/odr/.

ATSILIEPIMŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

 1. Sąvokos
 1. Duomenų valdytojas ir svetainės www.fitnsweet.eu operatorius yra MB Fitnsweet LT, įmonės kodas 305675079, buveinės adresas: Dariaus ir Girėno g. 1, Švėkšna, telefonas: +370 61181208, el. pašto adresas: info@fitnsweet.eu.
 2. Šios vartotojų Atsiliepimų tvarkymo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato www.fitnsweet.eu Klientų Atsiliepimų apie įsigytas prekes rinkimo, tvarkymo ir jų viešinimo tvarką.
 3. fitnsweet.eu – internetinė parduotuvė, veikianti adresu www.fitnsweet.eu.
 4. Atsiliepimas – tai Kliento, įsigijusio prekę internetinėje svetainėje, pateikta atvira nuomonė apie prekę.
 5. Reitingas – tai Kliento įsigytos prekės internėtinėje svetainėje pateiktas įvertinimas „balais“ 5 (penkių) žvaigždučių sistemoje.
 6. Klientas – veiksnus fizinis arba juridinis asmuo, įsigijęs prekių internetinėje parduotuvėje www.fitnsweet.eu.
 7. Kitos Taisyklėse naudojamos sąvokos suprantamos taip, kaip apibrėžtosLietuvos Respublikos reklamos įstatyme, Lietuvos Respublikos nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatyme ir kituose teisės aktuose.
 1. Atsiliepimų rinkimo tvarka
 2. Bendrovė skelbia autentiškus, t. y. tik pačių Klientų sukurtus ir Bendrovei pateiktus Atsiliepimus. Koreguojamas gali būti tik pranešimo ilgis, akivaizdžios gramatinės ar skyrybos klaidos.
 3. Atsiliepimai renkami Bendrovės  iniciatyva, kreipiantis į Klientus jų nurodytu el. pašto adresu po to, kai jie įsigijo prekes, tokiu būdu užtikrinant, kad Atsiliepimas yra gaunamas iš asmens, kuris įsigijo prekes.
 4. Bendras Reitingų balas skaičiuojamas išvedus aritmetinį vidurkį, t. y. susumavus visus gautus įvertinimų balus (žvaigždutes) ir padalijus juos iš gautų įvertinimų balų skaičiaus.
 5. Atsiliepimus gali palikti tik užsiregistravę vartotojai, įsigiję prekes www.fitnsweet.eu
 6. Atsiliepimų autentiškumas yra užtikrinamas juos autorizuojant per „Facebook“ ir (ar) „Google“ sistemas.
 7. Bendrovė skelbia tiek teigiamus, tiek neigiamus vartotojų Atsiliepimus.
 8. Bendrovė neskelbia komentarų ir turi teisę blokuoti komentarus, kurie:
  – yra susiję su nelegalia veikla;

  – Atsiliepimų turinys yra įžeidžiantis;
 9. – Atsiliepimuose yra keiksmažodžių, neapykantos kurstymo, diskriminacijos, grasinimų ir pan.
 10. – Atsiliepimuose yra pateikiama melaginga informacija;
 11. – Apsimestinių vartotojų atsiliepimų;
 12. www.fitnsweet.eu viešai rodo tik Atsiliepimą pateikusio asmens vardą ir Atsiliepimo turinį.
 13. Vadovaujantis teisės aktų reikalavimais el. pašto adresas, telefono numeris ar kita informacija susijusi su asmeniu, kuris pateikė Atsiliepimą nėra publikuojama teisėtais pagrindais.
 14. Atsiliepimai skelbiami valstybine – lietuvių kalba.
 15. Bendrovė turi teisę keisti, taisyti ir pildyti Taisykles teisės aktuose nustatyta tvarka. Taisyklių pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo internetinėje parduotuvėje momento.
 • Nobeiguma noteikumi
 1. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2019/2161.
 2. Asmens identifikacijos dėl pateikto Atsiliepimo ir (ar) Reitingo apie prekę tikslu bei siekdama vartotojams leisti susipažinti su internetinėje svetainėje įsigijusių prekę pirkėjų patirtimi ir nuomone (vertinimu), www.fitnsweet.eu tvarko Klientų pateiktus asmens duomenis. Daugiau apie asmens duomenų tvarkymą galima sužinoti www.fitnsweet.eu privatumo politikoje.
 3. Asmenys gali kreiptis dėl Bendrovės vykdomo Atsiliepimų tvarkymo el. paštu: info@fitnsweet.eu arba telefonu +370 61181208.
 4. Asmenys, manantys, kad jų teisės buvo pažeistos, gali prašymą/skundą pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformojgue https://ec.europa.eu/odr/