Paslaugų teikimo sąlygos

Pirkėjas, patvirtindamas taisykles, sutinka, kad prekių pirkimo dokumentai, sąskaitos faktūros jam būtų pateikiamos elektroniniu būdu Pirkėjo registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu iš karto po užsakymo užbaigimo arba bus pridėta prie įvykdyto užsakymo. Sąskaitose faktūrose nurodomos įsigytos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė užsakymo kaina, įskaitant visus mokesčius ir kiti buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų patvirtinti būtini pateikti duomenys. 

Atsiskaitymo būdai

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: Jūratės Bomblauskaitės individuali veikla

Atsiskaitomosios sąskaitos nr.: LT602140030003829970;
LT793500010003205108

Bankas: AB „Luminor Bank“;
UAB “Paysera LT”

Individualios veiklos kodas: 704214

Mokėjimo paskirtis –  Jūsų užsakymo numeris arba sąskaitos faktūros numeris.

Mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti jūsų užsakymo numerį arba sąskaitos faktūros numerį.

Atsiskaitymas grynaisiais arba kortele per DPD kurjerį pristačius prekes. Klientas prisiima visišką atsakomybę už gauto užsakymo apmokėjimą. Užsakymas apmokamas iškart gavus siuntą. Atsisakius apmokėti kurjeriui, siunta pristatoma atgal Siuntėjui.

 

Prekių pristatymas

Koks pristatymo laikas? Užsakymas pradedamas vykdyti sekančią dieną po apmokėjimo gavimo. Užsakymai Lietuvoje pristatomi per 2 – 4 darbo dienas nuo išsiuntimo. Užsakymai į užsienio šalis siunčiami Lietuvos paštu ir gali būti pristatomi per 10 – 20 darbo dienų nuo išsiuntimo.

Kaip galiu sekti savo siuntą? Kai užsakymai siunčiami per DPD, vežėjas Jums atsiųs sms pranešimą api siuntos informaciją, galimą pristatymo laiką ir siuntos kodą. Siunčiant prekes kitais būdais dėl siuntos kodų išsskirtinai prašome susisieti su mumis.

1. Prekės pristatomos per kurjerį, į Omniva paštomatą, į DPD pickup punktą arba Lietuvos paštu. Į užsienį užsakymai siunčiami Lietuvos paštu.

1.1. Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu kurjeriu arba paštu visoje Lietuvoje, arba į Jūsų mieste esantį paštomatą, DPD pickup punktą. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su Jumis susisieks ir patikslins Jums patogų prekių/užsakymo pristatymo laiką. 

1.2. Pristatymo mokestis prekėms: kurjeriu (išskyrus Kuršių Neriją) – 4.00 €; į Omniva paštomatą – 2.90 €; į DPD pickup siuntų atsiėmimo punktą – 1,99 €. Pristatymo kaina į kitas Baltijos šalis (Latvija, Estija) derinama atskirai (nuo 5 € ). Prekių pristatymas į Didžiąją Britaniją ir kitur fiksuotu tarifu – 18.00 €. Norint gauti prekes į kitas užsienio šalis (ne ES), pristatymo mokestis apskaičiuojamas pagal Lietuvos pašto tarifus, pagal esamą siuntinio svorį.

1.3. Užsakymas pradedamas vykdyti sekančią dieną po apmokėjimo gavimo. Pristatymas per 2 – 4 darbo dienas nuo išsiuntimo. Savaitgaliais, nedarbo dienomis prekės nėra pristatomos. Šeštadieniais siuntos į paštomatus sudedamos tik didžiuosiuose miestuose. Išskirtinais atvejais užsakymai pristatomi apie  7 – 9 darbo dienas. 

 

Prekių kainos

1. Prekių kainos nurodytos eurais.

1.1. Fitnsweet.eu elektroninė parduotuvė turi teisę be perspėjimo pakeisti elektroninėje parduotuvėje parduodamų produktų kainas.

1.2. Prekių kainos nurodytos su PVM.

 

Prekių grąžinimo sąlygos

1. Šios taisyklės nustato pirkėjui parduodamų prekių grąžinimo ir keitimo tvarkos bendruosius reikalavimus.

2. Nekokybiškos ar sugadintos prekės grąžinamos ir keičiamos vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis taiskylėmis.

3. Norėdamas grąžinti prekes Pirkėjas tai gali padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas pardavėją elektroniniu paštu: [email protected] arba telefonu: +370 611 81208 ( I-V nuo 10:00 – 18:00 val. ) nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Jei pirkėjas atsisako užsakymo, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos.

4. Jeigu Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės maisto produkto prekė, kol nesibaigė prekės galiojimo terminas, pirkėjas savo pasirinkimu turi teisę:
4.1. Reikalauti, kad prekė būtų pakeista į tokią pat, kaip buvo užsakyta, tinkamos kokybės prekę;
4.2. Atitinkamai sumažinti kainą;
4.3. Grąžinti prekę Pardavėjui ir reikalauti grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, neįskaitant kainos už užsakymo pristatymą.

5. Šių taisyklių 4 punkte nustatytomis teisėmis Pirkėjas taip pat gali pasinaudoti ir tuo atveju, jeigu jam bus parduota prekė, kurios tinkamumo naudoti terminas pasibaigęs.

6. Prekes grąžina Pirkėjas savo sąskaita ir transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl jos kokybės arba dėl Pardavėjo kaltės gauta ne ta prekė. Netinkamos prekės keičiamos ar grąžinamos prekės Pardavėjo nurodytu adresu. Pirkėjas Pardavėjui turi pateikti raštišką prašymą grąžinimui ir prekę. Prašyme nurodoma prekės trūkumai ir Pirkėjo pasirinktas vienas iš šių taisyklių 4 punkte nurodytų reikalavimų. Prie prašymo pridedama prekių pirkimo sąskaita arba kitas prekės pirkimą-pardavimą patvirtinantis dokumentas.

7. Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 14 dienų nuo prekių gavimo grąžinama pinigų suma už prekę ir prekės pristatymo išlaidas. Jeigu grąžinama tik dalis buvusio užsakymo prekių, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos.

8. Jeigu pirkėjas nepateikia pirkimo sąskaitos arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą-pardavimą patvirtinančio dokumento, vykdomi kiti Pirkėjo nurodyti šių taisyklių 3 punkto reikalavimai arba prekė keičiama tik Pardavėjui sutikus.

9. Grąžinant gautą neteisingą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes pakeisti tinkamomis prekėmis.

10. Grąžinama prekė turi būti:
– originalioje tvarkingoje pakuotėje;
– neatidaryta ar neatplėšta pakuote, ar neatsukta, nepažeista gamykline apsaugine etikete (pvz plastikinis buteliukas ar popierinė pakuotė);
– nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir k. t.);
– pilnos komplektacijos.

Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Mes (Fitnsweet.eu) gerbiame kiekvieno savo kliento privatumą, todėl klientų asmens duomenys kaupiami tik numatytais tikslais:

1. Kad įvykdytume, apdorotume prekių užsakymus ir išsiųstume juos reikiamu klientui adresu.
2. Išrašytume reikiamus finansinius dokumentus.
3. Įvykdytume kitus su užsakymais susijusius įsipareigojimus.

Kliento pateikta asmeninė informacija bus panaudota tik pirkimo-pardavimo operacijai atlikti išskyrus LR įstatymais reglamentuojamus atvejus.

Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

1. Nutikus nuo Pardavėjo nepriklausomoms aplinkybėms (nenugalima gamtos jėga force majeure) ar kitoms svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai ar iš viso nutraukti internetinės prekybos parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

2. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti/pakeisti užsakytą prekę į analogišką, ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

Atsakomybė

1. Pirkėjas yra atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius duomenis, Pardavėjas neatsako už neteisingų duomenų pateikimo atsiradusius padarinius.

2. Pirkėjas atsako už savo veiksmus, kurie atlikti naudojantis www.fitnsweet.eu e-parduotuve. 

Baigiamosios nuostatos

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias Paslaugų teikimo sąlygas.

Visi kilę nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus pasiekti abipusio susitarimo probleminiai klausimai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

lt_LTLietuvių kalba