Paslaugų teikimo sąlygos

Pirkėjas, patvirtindamas taisykles, sutinka, kad prekių pirkimo dokumentai, sąskaitos faktūros jam būtų pateikiamos elektroniniu būdu Pirkėjo registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu iš karto po užsakymo užbaigimo arba bus pridėta prie įvykdyto užsakymo. Sąskaitose faktūrose nurodomos įsigytos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė užsakymo kaina, įskaitant visus mokesčius ir kiti buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų patvirtinti būtini pateikti duomenys. 

Atsiskaitymo būdai

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: MB Fitnsweet LT

Atsiskaitomosios sąskaitos nr.: LT433500010010931935

Bankas: UAB “Paysera LT”

Įmonės kodas: 305675079

Mokėjimo paskirtis –  Jūsų užsakymo numeris arba sąskaitos faktūros numeris.

Mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti jūsų užsakymo numerį arba sąskaitos faktūros numerį.

Atsiskaitymas grynaisiais arba kortele per DPD kurjerį pristačius prekes. Klientas prisiima visišką atsakomybę už gauto užsakymo apmokėjimą. Užsakymas apmokamas iškart gavus siuntą. Atsisakius apmokėti kurjeriui, siunta pristatoma atgal Siuntėjui. Apmokėjimui pristatymo metu taikomas papildomas 3.63€ mokestis (COD). 

Prekių pristatymas

Koks pristatymo laikas? Užsakymas pradedamas vykdyti sekančią dieną po apmokėjimo gavimo. Užsakymai Lietuvoje pristatomi per 7 – 10 darbo dienų. Užsakymas pradedamas vykdyti sekančią darbo dieną po apmokėjimo gavimo. Užsakymai į užsienio šalis siunčiami Lietuvos paštu ir gali būti pristatomi per 10 – 20 darbo dienų nuo išsiuntimo. 

Kaip galiu sekti savo siuntą? Kai užsakymai siunčiami per DPD, vežėjas Jums atsiųs sms pranešimą api siuntos informaciją, galimą pristatymo laiką ir siuntos kodą. Siunčiant prekes kitais būdais po užsakymo išsiuntimo gausite el. Laišką su savo siuntos kodu.

1. Prekės pristatomos per kurjerį, į Omniva paštomatą, į DPD pickup punktą arba Lietuvos paštu. Į užsienį užsakymai siunčiami Lietuvos paštu.

1.1. Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu kurjeriu arba paštu visoje Lietuvoje, arba į Jūsų mieste esantį paštomatą, DPD pickup punktą. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su Jumis susisieks ir patikslins Jums patogų prekių/užsakymo pristatymo laiką. 

1.2. Pristatymo mokestis prekėms: kurjeriu (išskyrus Kuršių Neriją) – 4.20 €; į Omniva paštomatą – 3.70 €; į DPD pickup siuntų atsiėmimo punktą – 2.00 €. Pristatymo kaina į kitas Baltijos šalis (Latvija, Estija) derinama atskirai (nuo 5 € ). Prekių pristatymas į Didžiąją Britaniją ir kitur fiksuotu tarifu – 18.00 €. Norint gauti prekes į kitas užsienio šalis (ne ES), pristatymo mokestis apskaičiuojamas pagal Lietuvos pašto tarifus, pagal esamą siuntinio svorį.

1.3. Užsakymas pradedamas vykdyti sekančią dieną po apmokėjimo gavimo. Pristatymas per 7 – 10 darbo dienų nuo išsiuntimo. Savaitgaliais, nedarbo dienomis prekės nėra pristatomos. Šeštadieniais siuntos į paštomatus sudedamos tik didžiuosiuose miestuose. Išskirtinais atvejais užsakymai pristatomi per 14 – 19 darbo dienų, apie tai iš anksto informavus pirkėją. 

Prekių kainos

1. Prekių kainos nurodytos eurais.

1.1. Fitnsweet.eu elektroninė parduotuvė turi teisę be perspėjimo pakeisti elektroninėje parduotuvėje parduodamų produktų kainas.

1.2. Prekių kainos nurodytos su PVM.

PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIS

1. Pardavėjo užsakymo patvirtinimas, Klientui pateikus užsakymą prieš tai susipažinus ir sutikus su šiomis Taisyklėmis, yra prilyginamas pirkimo-pardavimo sutarties sudarymui. Nuo to momento, Klientas yra įpareigotas už užsakytas prekes atsiskaityti tuo metu nustatytomis kainomis ir šias prekes priimti.

1.2. Sutartis yra laikoma įvykdyta, kai Klientas sumoka už prekes ir jas gauna.

1.3. Šios sutarties neatskiriama dalimi laikomas priedas, t.y. patvirtintas užsakymas, kurį gauna Klientas elektroniniu paštu, su jame nurodyta informacija.

1.4. Sutartis yra nutraukiama, kai užsakymas yra atšaukiamas vienos iš sutarties šalių arba kai Kliento pagrįstas reikalavimas grąžinti visus (dalį) už prekę sumokėtus pinigus, keisti prekę į tokią pat tinkamos kokybės prekę, per protingą laiką pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti trūkumų pašalinimo išlaidas, jei pašalino pats ar trečiųjų asmenų padedamas, yra patenkinamas.

1.5. Kaskart pateikiant užsakymą sudaroma nauja pirkimo-pardavimo sutartis.

Prekių kokybės garantija ir naudojimo terminas

1. Kiekvienos Fitnsweet.eu parduodamos prekės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

1.2 Pardavėjas neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo dydžiu, forma, spalva, ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų, spalvos ar kitų parametrų dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių ar kitų techninių priežasčių. Pirkėjui rekomenduojama perskaityti prekės aprašymą.

1.3. Pardavėjas skirtingoms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.

1.4. Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo vartotojų teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai.

1.5. Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.

Prekių ir pinigų grąžinimo sąlygos

1. Šios taisyklės nustato pirkėjui parduodamų prekių grąžinimo ir keitimo tvarkos bendruosius reikalavimus.

1.1. Norint grąžinti www.fitnsweet.eu elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes turite žinoti:

1.2. Pirkėjas įsigytas prekes per 14 dienų gali be jokios nurodytos priežasties gražint, nesvarbu kokiu būdu jos buvo įsigytos, jums vis tiek galioja tos pačios taisyklės, gražinimas vyks vadovaujantis (tik internetu perkant) LR civilinio kodekso 6.228 (10)

1.3. Dėl prekių gražinimo Pirkėjas turi pranešti apie tai Pardavėjui el. paštu info@fitnsweet.eu, pranešime privaloma nurodyti grąžinamas prekes bei grąžinimo priežastį per 14 dienų nuo prekių pristatymo datos.

1.4. Nekokybiškos prekės keičiamos ar gražinimos: kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (pvz.: pažeista pakuotė, pasibaigęs prekės galiojimo terminas ir kt ) arba gavote ne tą produktą, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus ir apmokėti jūsų patirtas siuntimo išlaidas. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis mažmeninės prekybos taisyklėmis patvirtintomis 2001-06-11 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 697 18 punktu, jame nurodoma, kad netinkamos prekės į tinkamas, keičiamos arba gražinamos remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis.

1.5. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas

1.6. Perkant internetu prekės gražinamos remiantis Civilinio kodekso 6.363 straipsnyje nustatytais atvejais ir sąlygomis.

1.7. Perkant internetu prekes gražinti reikia grąžinti adresu, kuris Pardavėjo nurodomas Pirkėjui atsiųstoje elektroninėje žinutėje, patvirtinančioje prekės grąžinimą.

1.8. Prekių grąžinimas vykdomas su pirkėju sutartu, jam patogiu būdu – paštomatu arba kurjeriu iš kliento adreso į mūsų adresą.

1.9. Abiem atvejais prekių grąžinimo išlaidas apmoka klientas, tai galioja tik tinkamos kokybės prekėms, jei dėl tik jums žinomų vienokių ar kitokių priežasčių nusprendėte kad jums prekė nepatinka ir norite ją gražinti. 

1.10. Prekes grąžina Pirkėjas savo sąskaita ir transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl jos kokybės arba dėl Pardavėjo kaltės gauta ne ta prekė. Netinkamos prekės keičiamos ar grąžinamos prekės Pardavėjo nurodytu adresu. Pirkėjas Pardavėjui turi pateikti raštišką prašymą grąžinimui ir prekę. Prašyme nurodoma prekės trūkumai ir Pirkėjo pasirinktas vienas iš šių taisyklių 4 punkte nurodytų reikalavimų. Prie prašymo pridedama prekių pirkimo sąskaita arba kitas prekės pirkimą-pardavimą patvirtinantis dokumentas.

1.11. Pardavėjui gavus grąžinamas prekes ir įvertinus jų kokybę, per 1-7 dienas nuo prekių gavimo grąžinama pinigų suma už prekę ir prekės pristatymo išlaidas. Jeigu grąžinama tik dalis buvusio užsakymo prekių, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Jeigu atšaukiamas užsakymas dėl Kliento ar Pardavėjo reikalavimo, pinigai Pirkėjui grąžinami per 5 darbo dienas.

1.12. Jeigu pirkėjas nepateikia pirkimo sąskaitos arba kito nustatyta tvarka išduodamo prekės pirkimą-pardavimą patvirtinančio dokumento, vykdomi kiti Pirkėjo nurodyti šių taisyklių 3 punkto reikalavimai arba prekė keičiama tik Pardavėjui sutikus. Grąžinant gautą neteisingą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes pakeisti tinkamomis prekėmis.

10. Grąžinama prekė turi būti:
– originalioje tvarkingoje pakuotėje;
– neatidaryta ar neatplėšta pakuote, ar neatsukta, nepažeista gamykline apsaugine etikete (pvz plastikinis buteliukas ar popierinė pakuotė);
– nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir k. t.);
– pilnos komplektacijos.

Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Mes (Fitnsweet.eu) gerbiame kiekvieno savo kliento privatumą, todėl klientų asmens duomenys kaupiami tik numatytais tikslais:

1. Kad įvykdytume, apdorotume prekių užsakymus ir išsiųstume juos reikiamu klientui adresu.
2. Išrašytume reikiamus finansinius dokumentus.
3. Įvykdytume kitus su užsakymais susijusius įsipareigojimus.

Pardavėjas, visų pirma, stengiasi užtikrinti savo Lankytojų ir (ar) Klientų duomenų saugumą. Siekdamas užtikrinti perduodamos informacijos ir duomenų saugumą, Pardavėjas įgyvendina apsaugos ir organizacinės priemones atitinkančias paslaugų tiekimo saugumo grėsmei. Pardavėjas naudoja pagrįstas fizines, elektronines ir procedūrines priemones bei metodus tam, kad būtų apsaugota turima informacija (įskaitant Anoniminę informaciją) nuo netekimo, vagystės ar bet kokio neteisėto naudojimo, atskleidimo ar pakeitimo.

 
Visi prisijungimai, susiję su Kliento mokėjimo vykdymu, Klientui pasirinkus, vyks užmezgant saugų ryšį su naudojama svetaine.
 
Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, jog nepaisant to, kad Pardavėjas naudoja aukščiau nurodytas pagrįstas priemones, Pardavėjas negali garantuoti ir negarantuoja Jūsų Asmeninės informacijos saugumo, kadangi ji pateikiama ar renkama internetu. Be to, Pardavėjas įgyvendinamų priemonių gali nepakakti, jeigu Jūs nesilaikysite saugumo taisyklių. Visų pirma, Klientai privalo neatskleisti savo prisijungimo duomenų tretiesiems asmenims. Atkreipkite dėmesį, kad Tinklapio priemonės tokius duomenis – el. pašto adresą ir slaptažodį, prašys pateikti tik prisijungiant prie Paskyros. Siekiant užkirsti kelią neįgaliotiems asmenims naudotis Jūsų Paskyrą, prašome, po pasinaudojimo savo Paskyra ir (ar) Tinklapiu, atsijungti.
 
Savo veiksmais Jūs taip pat galite sumažinti neteisėto naudojimosi Asmenine informacija riziką, jei elgsitės apdairiai ir pasirinksite protingas apsaugos priemones, pavyzdžiui, pasirinksite sudėtingą slaptažodį, naudositės naujausia antivirusine programine įranga ir pan.
 

Jūs turite teisę reikalauti, kad Pardavėjas Jums pateiktų visą informaciją apie Jūsų duomenis, kuriuos tvarko Pardavėjas. Klientai taip pat turi teisę reikalauti pakeisti, papildyti, atnaujinti arba pašalinti tokius duomenis ir ištaisyti klaidas. Klientai taip pat turi galimybę prieštarauti Asmeninės informacijos apdorojimui tiesioginės rinkodaros tikslais. Norėdami pasinaudoti šia teise, prašome susisiekti su mumis el. pašto adresu: info@fitnsweet.euKliento pateikta asmeninė informacija bus panaudota pirkimo-pardavimo operacijai atlikti išskyrus LR įstatymais reglamentuojamus atvejus.

Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

1. Nutikus nuo Pardavėjo nepriklausomoms aplinkybėms (nenugalima gamtos jėga force majeure) ar kitoms svarbioms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai ar iš viso nutraukti internetinės prekybos parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

2. Pardavėjas, dėl svarbių aplinkybių negalėdamas pristatyti Pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti/pakeisti užsakytą prekę į analogišką, ar savo savybėmis panašiausią prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjui sumokėtus pinigus per 3 (tris) darbo dienas, jeigu buvo atliktas išankstinis apmokėjimas.

Atsakomybė

1. Pirkėjas yra atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius duomenis, Pardavėjas neatsako už neteisingų duomenų pateikimo atsiradusius padarinius.

2. Pirkėjas atsako už savo veiksmus, kurie atlikti naudojantis www.fitnsweet.eu e-parduotuve. 

Baigiamosios nuostatos

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias Paslaugų teikimo sąlygas.

Visi kilę nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus pasiekti abipusio susitarimo probleminiai klausimai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, buveinės
adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt.
• Prašymus ar skundus pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje
http://ec.europa.eu/odr/.

ATSILIEPIMŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

 1. Sąvokos
 1. Duomenų valdytojas ir svetainės www.fitnsweet.eu operatorius yra MB Fitnsweet LT, įmonės kodas 305675079, buveinės adresas: Dariaus ir Girėno g. 1, Švėkšna, telefonas: +370 61181208, el. pašto adresas: info@fitnsweet.eu.
 2. Šios vartotojų Atsiliepimų tvarkymo taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato www.fitnsweet.eu Klientų Atsiliepimų apie įsigytas prekes rinkimo, tvarkymo ir jų viešinimo tvarką.
 3. fitnsweet.eu – internetinė parduotuvė, veikianti adresu www.fitnsweet.eu.
 4. Atsiliepimas – tai Kliento, įsigijusio prekę internetinėje svetainėje, pateikta atvira nuomonė apie prekę.
 5. Reitingas – tai Kliento įsigytos prekės internėtinėje svetainėje pateiktas įvertinimas „balais“ 5 (penkių) žvaigždučių sistemoje.
 6. Klientas – veiksnus fizinis arba juridinis asmuo, įsigijęs prekių internetinėje parduotuvėje www.fitnsweet.eu.
 7. Kitos Taisyklėse naudojamos sąvokos suprantamos taip, kaip apibrėžtosLietuvos Respublikos reklamos įstatyme, Lietuvos Respublikos nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatyme ir kituose teisės aktuose.
 1. Atsiliepimų rinkimo tvarka
 2. Bendrovė skelbia autentiškus, t. y. tik pačių Klientų sukurtus ir Bendrovei pateiktus Atsiliepimus. Koreguojamas gali būti tik pranešimo ilgis, akivaizdžios gramatinės ar skyrybos klaidos.
 3. Atsiliepimai renkami Bendrovės  iniciatyva, kreipiantis į Klientus jų nurodytu el. pašto adresu po to, kai jie įsigijo prekes, tokiu būdu užtikrinant, kad Atsiliepimas yra gaunamas iš asmens, kuris įsigijo prekes.
 4. Bendras Reitingų balas skaičiuojamas išvedus aritmetinį vidurkį, t. y. susumavus visus gautus įvertinimų balus (žvaigždutes) ir padalijus juos iš gautų įvertinimų balų skaičiaus.
 5. Atsiliepimus gali palikti tik užsiregistravę vartotojai, įsigiję prekes www.fitnsweet.eu
 6. Atsiliepimų autentiškumas yra užtikrinamas juos autorizuojant per „Facebook“ ir (ar) „Google“ sistemas.
 7. Bendrovė skelbia tiek teigiamus, tiek neigiamus vartotojų Atsiliepimus.
 8. Bendrovė neskelbia komentarų ir turi teisę blokuoti komentarus, kurie:
  – yra susiję su nelegalia veikla;

  – Atsiliepimų turinys yra įžeidžiantis;
 9. – Atsiliepimuose yra keiksmažodžių, neapykantos kurstymo, diskriminacijos, grasinimų ir pan.
 10. – Atsiliepimuose yra pateikiama melaginga informacija;
 11. – Apsimestinių vartotojų atsiliepimų;
 12. www.fitnsweet.eu viešai rodo tik Atsiliepimą pateikusio asmens vardą ir Atsiliepimo turinį.
 13. Vadovaujantis teisės aktų reikalavimais el. pašto adresas, telefono numeris ar kita informacija susijusi su asmeniu, kuris pateikė Atsiliepimą nėra publikuojama teisėtais pagrindais.
 14. Atsiliepimai skelbiami valstybine – lietuvių kalba.
 15. Bendrovė turi teisę keisti, taisyti ir pildyti Taisykles teisės aktuose nustatyta tvarka. Taisyklių pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo internetinėje parduotuvėje momento.
 • Baigiamosios nuostatos
 1. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 2019/2161.
 2. Asmens identifikacijos dėl pateikto Atsiliepimo ir (ar) Reitingo apie prekę tikslu bei siekdama vartotojams leisti susipažinti su internetinėje svetainėje įsigijusių prekę pirkėjų patirtimi ir nuomone (vertinimu), www.fitnsweet.eu tvarko Klientų pateiktus asmens duomenis. Daugiau apie asmens duomenų tvarkymą galima sužinoti www.fitnsweet.eu privatumo politikoje.
 3. Asmenys gali kreiptis dėl Bendrovės vykdomo Atsiliepimų tvarkymo el. paštu: info@fitnsweet.eu arba telefonu +370 61181208.
 4. Asmenys, manantys, kad jų teisės buvo pažeistos, gali prašymą/skundą pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el.p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, faks. (85) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt (taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse) – ar užpildyti prašymo formą EGS platformojgue https://ec.europa.eu/odr/