Apie mus

Pas mus rasite Europoje gerai žinomo ir pirmaujančio prekių sportui ir sveikai mitybai ženklo GymQueen produktus. Esame oficialus GymQueen prekės ženklo produktų pardavėjas Baltijos šalyse nuo 2016 metų.
GymQueen svarbiausia aukščiausia gaminių kokybė ir geriausias skonis, kurių sudėtyje kuo daugiau specialiai atrinktų, natūralių komponentų.

Mūsų gaminiai pasižymi kuo sveikesne, geresne, aukščiausios kokybės sudėtimi. Gaminių sudėtyje nėra dirbtinio saldiklio aspartamo, dirbtinių skonio stipriklių, naudojamos tik Premium kokybės sudėtinės medžiagos. Saldėsių sudėtyje naudojamas natūralus grūdinės kilmės saldiklis maltitolis tinkantis net diabetikams, kokosų aliejus, nėra pridėtinių cukrų.

Saldus maistas gali būti naudingas sportuojant ir tinkamas Jūsų mitybos režimui, dietai. Įdomu?
Esame tam, kad galėtume Jums pasiūlyti tik aukščiausios kokybės prekes, maistą sportui bei sveikai mitybai.

Kadangi GYMQUEEN gaminiai nėra dieta, GYMQUEEN yra gyvenimo būdas , kurį galite lengvai ir sumaniai integruoti į savo kasdienį gyvenimą. Nesvarbu, ar valgio pakaitalai, produktai be cukraus, mažai angliavandenių, produktai, kurie padeda treniruotis, ar papildai, aprūpinantys visus svarbius vitaminus ir maistines medžiagas, mes turime tinkamus produktus kiekvienam tikslui, kad padėtume jums kelyje į jūsų savijautą ir Jūsų norimą kūno vaizdą.

Mes, Fitnsweet, esame moterys, kaip ir jūs, galime susitapatinti su jūsų problemomis ir norais, nes patys juos žinome ir į juos reaguojame. Mes žinome, kaip pasiekti ir išlaikyti gerą savijautą nesilaikant dietų ir prievartos, bet smagiai ir mėgaujantis. Šias žinias norėtume perduoti jums ir taip pat pateikti jums tinkamus produktus.

Sieksime nuolat tobulinti bei plėsti prekių asortimentą. Norime, kad kiekvienas klientas žinotų, kad Fitnsweet.eu ras geriausias prekes mitybai bei sportui.

Turite klausimų, pasiūlymų? Norite bendradarbiauti? Susisiekite su mumis:
El.paštu: info@fitnsweet.eu
Telefonu: +370 611 81208

 

 

Ačiū, kad esate su Fitnsweet.eu!