Meist

Pas mus rasite Europoje gerai žinomo ir pirmaujančio prekių sportui ir sveikai mitybai ženklo GymQueen tooted. Oleme alates 2016. aastast ametlik GymQueeni kaubamärgi toodete müüja Balti riikides.
GymQueenis on oluline võimalikult palju spetsiaalselt valitud looduslikke komponente sisaldavate toodete kõrgeim kvaliteet ja parim maitse.

Meie tooteid iseloomustab tervislikum, parim, kvaliteetsem koostis. Tooted ei sisalda kunstlikku magusaine aspartaami, kunstlikke maitsetugevdajaid, kasutatakse ainult Premium kvaliteediga koostisosi. Maiustused sisaldavad looduslikku teravilja magusainet maltitooli, mis sobib isegi diabeetikutele, kookosõli, ilma lisatud suhkruteta.

Saldus toit võib olla kasulik spordi jaoks ja sobib teie dieedile, dieedile. Huvitav?
Oleme siin selleks, et pakkuda teile ainult kõrgeima kvaliteediga kaupu, toitu sportimiseks ja tervislikku toitumist.

Kadangi GYMQUEEN gaminiai nėra dieta, GYMQUEEN yra gyvenimo būdas , kurį galite lengvai ir sumaniai integruoti į savo kasdienį gyvenimą. Nesvarbu, ar valgio pakaitalai, produktai be cukraus, mažai angliavandenių, produktai, kurie padeda treniruotis, ar papildai, aprūpinantys visus svarbius vitaminus ir maistines medžiagas, mes turime tinkamus produktus kiekvienam tikslui, kad padėtume jums kelyje į jūsų savijautą ir Jūsų norimą kūno vaizdą.

Mes, Fitnsweet, esame moterys, kaip ir jūs, galime susitapatinti su jūsų problemomis ir norais, nes patys juos žinome ir į juos reaguojame. Mes žinome, kaip pasiekti ir išlaikyti gerą savijautą nesilaikant dietų ir prievartos, bet smagiai ir mėgaujantis. Šias žinias norėtume perduoti jums ir taip pat pateikti jums tinkamus produktus.

Püüame kaubavalikut pidevalt täiustada ja laiendada. Soovime, et iga klient teaks, et Fitnsweet.eu leiab parimad tooted toitumiseks ja sportimiseks.

Kas teil on küsimusi, ettepanekuid? Kas soovite koostööd teha? Võta meiega ühendust:
E-post: info@fitnsweet.eu
Telefon: +370 611 81208

 

 

Täname, et olete koos Fitnsweet.eu-ga!